«Мир буде недосяжним, поки в Україні є люди, які заробляють на крові», – Семен Семенченко

Як зазначає народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко, народні депутати організовуватимуть чергування на постах, де зараз ветерани АТО, Збройних Сил та Нацгвардії організовують блокаду торгівлі із окупованими територіями.

«Вони збираються самі, як громадяни України, зупиняти потяги та фури. Ми вважаємо, що у рамках депутатського контролю потрібно бути зараз на Сході, щоб не допустити репресій проти тих людей, які захищали батьківщину у бою, а зараз захищають її, будучи цивільними. Велика кількість депутатів уже домовилась про чергування: це Єгор Соболєв, Тарас Пастух, Ярослав Маркевич, Тетяна Острікова, Павло Костенко, Роман Семенуха та колеги з інших фракцій. Хочемо зробити так, щоб найближчі декілька місяців, хоча б кожен несесійний тиждень, один депутат перебував там та повідомляв народу України про те, які успіхи людей у цій блокаді. Також будемо боротись і в парламентській залі, і разом з людьми. Я вважаю, що всім потрібно сюди долучатись, бо війна стосується всіх, і всі хочуть її завершення», – зазначає Семен Семенченко.

Народний депутат нагадує, що 2 грудня 2016 року було оприлюднене рішення Сєвєродонецького суду щодо розслідування закупівель вугілля державними підприємствами України на окупованих територіях Луганської області, тобто у так званій ЛНР.

У цьому рішенні були висновки СБУ про те, що 47% від усіх сум, які відправляли українські державні компанії на територію ЛНР, ідуть на виплату зарплат бойовикам, закупівлю амуніції та форми. Тобто, з кожної тонни сировини близько 60 гривень ішло на фінансування тероризму.

«Це офіційні висновки СБУ, які містяться у рішенні суду! Сьогодні на засіданні парламенту я запитав в уряду, яка загальна сума бюджетних коштів України скеровується на фінансування тероризму? Мені відповіли, що жодної гривні. Я вважаю, що Прем’єр-міністр та перший віце-прем’єр повинні дати цю відповідь нашим солдатам, які кожного дня бачать, як гинуть їх друзі, а в цей час, окрім вказаної торгівлі, ще й українська залізниця, співробітники якої отримують заробітну плату із бюджету, перевозять російську техніку, російські снаряди», – наголошує Семен Семенченко.

Додамо, днями фракція «Самопоміч» звернулась до СБУ із вимогою розслідувати постанову Кабінету Міністрів, яка фактично легалізує торгівлю із окупованими територіями ще більше, ніж до цього.

Також, згідно із документом, всі збитки та руйнування, спричинені агресією Росії, будуть покриватись Україною та українськими громадянами.

«Понад те, ми будемо добиватись прийняття нашого законопроекту щодо окупованих територій, який забороняє торгівлю із так званими ЛНР та ДНР. Також будемо вимагати ухвалення постанови Верховної Ради про визнання їх терористичними організаціями. Порушуючи всі закони моралі та юриспруденції, ці документи не ставлять на голосування уже більше 1,5 року», – підсумовує народний депутат.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини