“Ми живемо так ніби війни нема” – Семенченко

Все, що зараз відбувається в країні має розглядатися крізь призму війни. Пре це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат від “Об’єднання “Самопоміч” Семен Семенченко.

“Ми повинні зосередитися на тому, як здолати зовнішнього агресора, і робити для цього все, що потрібно. Якщо є потреба, а вона, очевидно, є – потрібно змінювати регламент, і для цього у нас є вже сформована більшість”, – консатував Семенченко.

Він зазначив, що посаду одного з Віце-спікерів має обійняти не представник так званної “опозиції”, а представник одного з добровольчих батальйонів.

“Є гідні кандидатури серед наших бойових товаришів і у Блоці Петра Порошенка, і у Народному Фронті. Ці люди вже довели, що можуть бути ефективними. І це буде логічно і правильно у військовий час, в якому ми насправді перебуваємо”, – наголосив він.

Представник “Самопомочі” підкреслив, що зараз необхідно зосередити важелі управління державою в руках людей, які готові брати на себе відповідальність за ситуацію, і такими за його словами є представники партій-учасниць коаліції.

“В нас немає часу на пусті розмови і дискусії – вже відмобілізовано угрупування російських військових на наші території, ведеться інформаційна війна проти нашої країни, велика кількість представників п’ятої колони контролюються ФСБ, але ми живемо так, ніби нічого цього немає. Досить, потрібно негайно вживати необхідні заходи”, – зауважив парламентар.

Він наголосив на необхідності активізувати контрольну функцію Парламенту, і забезпечити гідне представництво військових у Комітеті з питань національної безпеки і оборони.

“Комбати мають увійти в цей Комітет і сформувати у ньому команду, і тоді створюючи спеціальні комісіїї і організовуючи відповідні слухання, спитати у шановних дипломатів, офіційних військових, військових-аташе, що вони роблять у цей важкий для країни час? Як дозволили скотитися до Мінських домовленностей, а не працювати у Женевському форматі?”, – зазначив Семенчнко.

Ці питання, і багато інших речей, важливих сьогодні, на думку Семенченка, профільний Комітет має взяти на контроль.

“Я вважаю, що ми прийшли у цей Парламент захищати нашу країну. Тепер, крім наших батальйонів і автоматів у нас є інший, дуже важливий аргумент – наш депутатський мандат. І це є тими інструментами, які дозволять нам реалізувати ті вимоги, які ставлять наші виборці”, – підсумував він.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни