«Ми здобули досвід, але при цьому не стали частиною корумпованої системи», – Тетяна Острікова

Голосувати треба не тільки емоціями. Треба читати програми, дивитися, що зробила партія, і треба вмикати здоровий глузд.

Про це в ефірі програми «Свобода вибору з Андрієм Куликовим сказала народна депутатка України, кандидатка до наступного парламенту у списку «Самопомочі» Тетяна Острікова.

«Зараз є запит на нові обличчя. «Самопоміч» коли зайшла у парламент в 2014 році – ми тоді всі були тими «новими обличчями». Але впродовж цих 5 років гартувалась сталь. У мене, наприклад, пішло більше року на те, щоб розібратись: як працює механізм, як ухвалюються рішення, як треба просувати свої ініціативи і найголовніше – що Україні потрібно саме зараз. Тому хочу наголосити – ми здобули досвід, але ми не стали частиною корумпованої бюрократичної державної системи», – вважає депутатка.

За її словами, в наступному парламенті «Самопоміч» буде тієї подушкою, яка буде гарантувати збереження євроінтеграційного та євроатлантичного напрямку для країни.

«Якщо в новому парламенті будемо бачити спроби змов із проросійськими силами, ми не дамо втілити ці сценарії. «Самопоміч» це вже довела своєю роботою у парламенті – саме ми не допустили особливого статусу для Донбасу», – наголошує Тетяна Острікова.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини