«Ми втратимо всіх медсестер, вони поїдуть за кордон працювати, оскільки не мають у своїй країні справедливої оплати своєї кваліфікованої праці!»- Олег Березюк

Сьогодні, на годині уряду, голова фракціі «Самопоміч» Олег Березюк та заступник голови Комітету охорони здоров'я Ірина Сисоєнко наголосили на критичній ситуації в медичній галузі, яка пов'язана з зарплатами середньому медперсоналу.

«Негайно забезпечте повну виплату зарплат медсестрам! Адже якщо не звертати увагу на наявні проблеми, ми ризикуємо втратити середню ланку медицини – медсестер, які не можуть чекати на завтра, адже фізично не мають за що жити. Вони сьогодні навіть не хочуть виходити під Кабмін і Верховну Раду – вони одразу їдуть до Польщі, Словаччини, Німеччини, де їх чекають як високопрофесійних фахівців» – наголошує Олег Березюк.

«Це велика несправедливість! Ми просимо і наполягаємо на особистій відповідальності Прем’єр-міністра щодо вирівнювання справедливої заробітної плати медичним сестрам і лікарям у лікарнях вже сьогодні», – підсумовують в «Самопомочі».

Олег Березюк
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини