Ми ставимо завдання перед осередками, змушувати владу бути публічною з людьми, – Березюк

Ініціативні групи «Самопомочі» на місцях зосередять свою діяльність на трьох напрямах – прозорість влади, енергоефективність та допомога учасникам АТО. Про це повідомив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, перебуваючи у Житомирі.

«Ми ставимо завдання перед осередками, по-перше, змушувати владу бути публічною з людьми. По-друге, поєднувати зусилля влади, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та неурядових організацій для реалізації проектів енергоефективності, бо ми не можемо бути залежними від газу», – зауважив він.

Крім того, зусилля мають бути скеровані на допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям.

«Допомога пораненим бійцям та сім’ям загиблих воїнів – це не тільки вияв вдячності за їхній подвиг, але й інвестиція в майбутнє. Діти, чиї батьки віддали життя та здоров’я, захищаючи країну, не мають почуватися покинутими», – зазначив Олег Березюк.

Для цього потрібно реалізовувати спільні міські та державні програми будівництва житла та реабілітаційних центрів, програми психологічної та фізичної адаптації, а також освітні й соціальні програми підтримки родин учасників АТО.

«Крім того, з місцевих бюджетів мають виділяти кошти для адресної фінансової допомоги сім’ям важкопоранених та загиблих бійців. А також малозабезпеченим родинам, аби компенсувати удар від стрімкого зростання цін та тарифів», – наголосив депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини