«Ми сьогодні тут, бо не можемо більше мовчати», — Парасковія Дворянин

Понад тисячу представників та активістів «Об’єднання «Самопоміч» із різних регіонів України взяли участь в акції під Верховною Радою щодо ухвалення парламентом нового виборчого законодавства. Окрім запровадження пропорційної виборчої системи за відкритими списками, активісти також вимагають припинити сміттєву блокаду Львова.

Як зазначає народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха, сьогодні у парламенті немає більшості для того, аби ухвалити новий закон про вибори.

«Але ми уже чимало разом робили. Тому, коли в отих рабів, що є в парламенті, страх перед людьми перевищить страх перед власниками, у нас буде шанс. Тут зібралося багато різних політичних сил, але у нас — єдина мета — створити закон, який можливо, не буде панацеєю, але є чи не єдиним шляхом до еволюційного розвитку, оновлення політики для того, щоб створити ту країну, в якій хочеться жити», – переконаний Роман Семенуха.

За словами учасниці мітингу, секретаря Житомирської міської ради та представниці «Самопомочі» Наталії Чиж, влада повинна виконати усі обіцянки, які були дані ще за часів Майдану – жодної з них на сьогоднішній день не виконано. Що ми маємо сьогодні – війну, сміття, Львів в облозі, зубожіння громади. Що мають люди – завищення тарифів, пенсії, які дають без пенсійної реформи тощо. Учора гарант заявив, що ми – одна з найбільших країн у Європі, але він забув сказати про те, що ми – найбідніші на цьому континенті.

Усі люди хочуть почувати себе гідно на своїй землі. І ми закликаємо усіх громадян об’єднатись навколо цього процесу. Ми будемо стояти до кінця. Ми не відступимось. Тому ми тут, ми об’єднались між собою і своїми вимогами», – зазначила Наталія Чиж.

Окрім змін до виборчого законодавства, учасники мітингу вимагають зняття депутатської недоторканності, а представники «Самопомочі» – насамперед зупинити сміттєву блокаду Львова.

«Сьогодні сюди приїхали дуже багато представників з Львівської області і зі Львова. Ми просто не можемо більше мовчати. Львів упродовж року бореться з державною машиною, яка хоче знищити найбільше україномовне місто світу», – зазначила Парасковія Дворянин, депутат Львівської обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч».

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини