«Ми помилилися зі своїми депутатами в Чернівцях», – Любомир Зубач

Виконавчому комітету партії «Об’єднання «Самопоміч» є незрозумілою позиція Чернівецької міської ради, яка відмовилась прийняти рішення щодо відкликання чотирьох депутатів фракції «Самопоміч» за їхніми ж заявами.

Як зазначає народний депутат Любомир Зубач, на жаль, жоден депутат, який працює в Чернівецькій міській раді, не віддзеркалює ті принципи та ідеологію партії «Самопоміч», які є надважливими для впровадження. «Окрім того, наскільки мені відомо, частина з цих депутатів написала заяви про звільнення. З незрозумілих причин Чернівецька міськрада ці заяви відхилила чи перенесла. Видається, що це така гра на публіку», – сказав він.

Виконавчий комітет «Об’єднання «Самопоміч» підтримує ініціативу застосування процедури відкликання депутатів.

«Якщо будуть відповідні документи, якщо громада Чернівців скаже своє слово, то, звичайно, ми на рівні керівних органів партії цю ініціативу про відкликання підтримаємо. На жаль, у Чернівцях, як і у більшості міст України, є певні еліти, які, використовуючи ті чи інші партійні організації, відстоюють свої інтереси. Наша партія молода, коли ми формували свою організацію в Чернівцях і відбирали кандидатів у депутати, ми помилилися. Але ми це визнаємо і будемо це виправляти. До наступних виборів будемо шукати людей, які дійсно представлятимуть як інтереси нашої партії, так і інтереси громади Чернівців», – підсумував Любомир Зубач.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини