«Ми довіряємо усім нашими осередкам, кандидатам і представникам на виборчих дільницях», – заява штабу «Об’єднання «Самопоміч»

Днями один із опонентів «Самопомочі» на виборчому окрузі №94 записав відеозвернення, в якому звинуватив партію у «продажі квоти в окружній виборчій комісії». Ми проаналізували ситуацію на окрузі і офіційно заявляємо:

  1. Ми довіряємо своєму кандидату, не маємо жодних застережень, підтримували і будемо підтримувати Паата Давітідзе.
  2. Ми довіряємо і не маємо застережень стосовно члена ОВК, який призначений на 94 окрузі, і до якого були висловлені застереження зі сторони конкурентів.

Враховуючи публічність і прозорість усіх процесів, які відбуваються в партії «Самопоміч», ми зробили заміну члена ОВК у 94 окрузі. Членом ОВК поставили юриста центрального апарату партії. Він не має ніяких стосунків ні з Обухівським районом, ні з Вишгородським районом, ні з місцевими елітами. Він буде працювати з одною метою – правильним підрхунком і захистом результатів всіх політичних сил, щоб результати виборів були справедливими.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини