«Ми будемо вимагати нового закону про вибори, ми будемо за нього боротися», – Андрій Садовий

У Києві на площі Конституції триває Всеукраїнська акція за виборчу реформу. «Об’єднання «Самопоміч» – єдина парламентська фракція, яка підтримує активістів у їхніх вимогах — скасуванні «мажоритарки» та запровадженні відкритих партійних списків.

Як наголосив під час звернення до активістів лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий, нинішня влада під час Майдану «била себе в груди і обіцяла життя віддати за Україну». Однак, на його переконання, все звелося до обману і злодійства.

«Вердикт сьогоднішнім можновладцям виносить щонайменше те, що за останній рік з України виїхало близько мільйона людей. Для порівняння — це населення Тернополя, Сум і Херсона разом узятих. Люди просто виїжджають, і дуже часто це освічені і мудрі люди, які втратили надію. Але я також дякую тим, хто приїхав до Києва на цю акцію. Це наша країна, і ми повинні за неї боротися», – сказав Андрій Садовий.

Він також навів дані рейтингу, оприлюдненого Всесвітнім економічним форумом: серед сотні країн Україна посідає 34 місце за готовністю людей до технологічних змін. А за готовністю органів державної влади — 94-те.

«Нам часто говорять, що люди обирають у владу собі подібних. Але тут ми бачимо, що українці набагато мудріші і освіченіші від тих, хто є сьогодні у високих кабінетах. Як змінити цю ситуацію? Треба добитися, щоби був ухвалений новий виборчий кодекс — пропорційна система із відкритими списками. Тоді ми з вами будемо мати своїх представників у владі», – закцентував лідер «Самопомочі».

Андрій Садовий наголосив, що акцію за виборчу реформу підтримує багато політичних сил. Однак на площі перед парламентом точно немає партій більшості: «Вони сидять в кабінетах і думають, як знову нас обдурити. Та я можу твердо сказати — я, всі мої друзі і всі ми з вами зробимо все можливе, щоб їм це не вдалося. Ми будемо вимагати нового закону, ми будемо за нього боротися. І ми всі разом повинні прийти на вибори і проголосувати, щоби до влади приходили чесні, відповідальні, моральні люди».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини