Можуть принести невідомий варіант законопроекту і скажуть – хто не голосує, той ворог, — Березюк

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» наполягає на тому, що перед голосуванням, мають бути роздані на папері та узгоджені остаточні формулювання законопроекту про Вищий Антикорупційний суд. 

«На папері комітет має принести узгоджені формулювання. Якщо вони будуть відповідати інтересам держави і людей, ми за них беззаперечно проголосуємо. 

Депутати, які працюють в залі, ще узгоджених формулювань не бачили. Кажуть, що вчора ввечері президент мав розмову з очільниками МВФ. 

А сьогодні є велика ймовірність махінацій і спекуляцій. Можуть принести ніким не бачений варіант закону і скажуть — хто не голосує, той ворог. Так вони вміють», сказав голова фракції Олег Березюк.

«Варіант закону, який хочуть ухвалити олігархи, створює всі обставини і передумови, що антикорупційний суд буде залежним. Варіант, який пропонують наші західні партнери – проукраїнський, пролюдський, продержавницький. Вони зменшують вплив олігархату на формування незалежної колегії суддів. 

І парадокс ситуації в тому, що інтереси людей в Україні зараз відстоюють ті, хто за останні 10 років побачили, як їх дурили і використовували їх кредитні гроші не для української економіки, а для кишень олігархів. Саме західні партнери сьогодні більш проукраїнські, ніж українські олігархи, яким вони заважають і далі грабувати Україну» – підкреслив Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини