«Може, хоч нового Митрополита почують, що красти – це гріх», – Садовий

«Безперечно, наші можновладці зараз всі будуть приходити до нового митрополита Епіфанія, вітати його, просити порад. Я би просив владику звернути увагу Президента і всіх можновладців, що красти – це гріх. Може, принаймні його почують. Адже церква має зараз в Україні високий авторитет», – заявив мер Львова та майбутній кандидат на посаду Президента Андрій Садовий під час ток-шоу «Право на владу». 

«Як ми можемо викликати повагу у світі, про який статус України на міжнародній арені можемо говорити, коли всі бачать – в Україні державу грабує її ж влада. Жодної поваги така влада мати не буде. У світі зневажають злодіїв. Влада може вигадувати якісь свої здобутки, але є беззаперечні факти – Україна є найбіднішою та найбільш корумпованою країною Європи. І ці речі взаємопов’язані. Може, принаймні Митрополит зможе донести ці істини до нашого політикуму», – додав Андрій Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини