«Молодь має збудувати країну, а ми їм в цьому допоможемо», – Андрій Садовий

Якісна освіта в кращих вишах світу, можливість першого кар’єрного кроку, підтримка власної справи та доступне житло – Садовий пояснив молодіжну політику своєї команди.

«Молоді люди повинні бути в фарватері політичних процесів. Ніколи для них ніхто країну не збудує. Самі – вперед, перемагати і будувати країну. Завдання, яке ми сьогодні ставимо перед собою – забезпечити доступні кредити на житло та можливість першого кар’єрного кроку. І тут я наводжу приклад Львова. У нас понад 10 тисяч студентів пройшли стажування у міській раді, а кращі отримали роботу», – зазначив лідер «Об’єднання «Самопоміч», майбутній кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий в коментарі телеканалу «24».

Окрім того, повинна бути дієва державна програма для започаткування власної справи – гранти, які уже дають у Львові. Окреме завдання – якісна освіта, зокрема за кордоном.

«Маєте класну людину – допоможіть її хоча б рік повчитися в Оксфорді, Кембриджі чи Гарварді. Щоб вона потім зі знаннями приїхала сюди і тут, маючи державницьку посаду, могла цю країну робити успішною. Це ті речі, які держава повинна робити вже. Якщо не буде підтримки молодих людей – вони виїдуть. А що таке молоді люди? Це двигун, який країну рухає вперед. Ми не можемо його втратити», – додав Садовий.

object(WP_Term)#13128 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини