Мішель Терещенко підтримав кандидатуру Андрія Садового на посаду Президента

Міський голова Глухова на Сумщині Мішель Терещенко на виборах Президента України підтримуватиме кандидатуру Андрія Садового. Про це він заявив під час з’їзду Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

«Раз на 5 років ми можемо мирним шляхом робити демократичні зміни. Майже п’ять років тому українці були готові жити по-новому. Але вони хотіли жити по-новому у Глухові, Львові, Києві, а не в Польщі чи Італії.

На жаль, ми втратили шанс. Але цього року можемо обрати зміни. Тому я вирішив підтримати кандидатуру Андрія Садового на посаду Президента України», – сказав Мішель Терещенко.

Додамо, сьогодні на з’їзді «Об’єднання «Самопоміч» партійці підтримали висунення Андрія Садового на посаду Президента України.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини