Мірошниченко: «Застосовуємо усі можливі засоби впливу, аби зупинити захоплення «Строгого»

До громадської організації «Бізнес-Варта», членами якої є ряд народних депутатів від фракції «Об’єднання «Самопоміч», надійшла скарга на рейдерське захоплення майна від представників фермерського господарства «Строгого О.Ф» зі Зміївського району Харківської області.

За словами заявників, в суботу, 8 вересня, близько тридцяти невідомих осіб спортивної статури у камуфляжній формі заїхали на територію елеватора, що належить господарству, та намагалися вивезти соняшник з елеватора у невідомому напрямку. Крім того, як стало відомо зі скарги, напередодні у Державному реєстрі речових справ на нерухоме майно були змінені власник та назва господарства.

Народний депутат від «Самопомочі» Іван Мірошниченко акцентує: «Застосовуємо усі можливі важелі впливу, аби зупинити захоплення ФГ «Строгого». Події, що відбуваються, відверто шокують! Я дав доручення своєму помічникові виїхати на місце подій з метою здійснення контролю за дотриманням законності та надання правової допомоги фермеру для захисту господарства від зухвалих дій рейдерів».

За його словами, знову, як і під час багатьох інших захоплень, важливу роль у вчиненні злочину відіграли державні реєстратори. Тим часом Міністерство юстиції та силовики бездіють, а люди страждають, є чергові жертви. Чиновники ж прикриваються будь-якими аргументами, називаючи захоплення з попередньо підробленими документами та за допомогою «тітушок» господарською суперечкою.

Народний депутат підсумовує: «Законний власник вже подав скаргу до комісії Мін’юсту на реєстратора, який безпідставно та незаконно вніс зміни до реєстру.

Сподіваємося, державні органи, які покликані запобігати злочинам і боротися з ними, оперативно вплинуть на ситуацію».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини