Мірошниченко про боротьбу з рейдерством: «Ми не боїмося казати правду»

Близько 71% аграріїв вважають свій бізнес та право власності незахищеними від рейдерських захоплень. Більш того, 31% аграріїв наголошують на високій небезпеці атаки на свій бізнес. Про це свідчать результати опитування, які презентувала під час ІІ Антирейдерського форуму ГО «Всеукраїнська аграрна рада».

«У нас реальна катастрофа», – наголошує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошниченко, члени якої активно протидіють незаконним захопленням підприємств.

Він продовжує: «Клубна ситуація. Куди б ми не приїхали, в який би випадок не зайшли, силовики, як правило, задіяні. Адміністрація дуже часто сприяє. І, звісно, Мін’юст та вся їхня вертикаль дає «зелене світло».

Відтак, нагадує парламентар, «Самопоміч» допомагає підприємцям по всій країні. Іван Мірошниченко розповідає: «Наприклад, у Бережинці частково повернули власність людям. Село Добре – людям повернули власність, у них з декількох тисяч гектарів землі залишилось 600-800, тобто пограбували. Але хоч правду ми відстояли, і є шанс покарати тих, хто винен. У законотворчій діяльності проголосували антирейдерський закон».

Крім того, було поновлено роботу Антирейдерської міжвідомчої комісії при першому віце-прем’єр-міністрі. І хоча робота органу саботується, результати є. «Допомогла ця комісія? – підкреслює Іван Мірошниченко. – Допомогла. Я впевнений, що, розглянувши дванадцять випадків, ми зупинили, може, і сотні інших, бо люди задумались, що це може так для них не закінчитися».

«Ми робимо, – підсумовує народний депутат. – Задоволені результатами? Ні. Не вистачає ресурсу. Але ми не боїмося казати правду. Ми називаємо, хто стоїть за компаніями, які силовим способом заходять, забирають підприємства. Ми називаємо прізвища депутатів, прокурорів».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини