Мірошниченко: «Необхідно знайти компенсатори, які би підтримали сільськогосподарські товаровиробництва»

У Верховної Ради залишився один робочий сесійний тиждень у 2017 році, аби виправити помилки, допущені під час голосування за Податковий кодекс.

Зокрема, певен народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», член парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Іван Мірошниченко, у четвер, 21 грудня, парламенту необхідно прийняти проект закону №7403, що має на меті захист прав та законних інтересів сільськогосподарських виробників, які експортують олійні культури (сою, ріпак, соняшник).

Він зауважує: «Про що правка 180 Податкового кодексу, який ми проголосували? Ми відмінили повернення ПДВ на всі рівні технічної культури. Це означатиме зниження цін на внутрішньому ринку, зменшення доходів товаровиробника та збільшення доходів переробника. Сьогодні уже йдуть акції протесту!»

Народний депутат певен: парламент має знайти компенсатори, які би підтримали сільськогосподарські товаровиробництва.

«Ми не проти підтримки внутрішнього переробника, але не за рахунок товаровиробника. Залишився один тиждень, щоб це виправити. Я хотів би звернутися до Ніни Петрівни Южаніної, яка завжди підтримувала сільськогосподарські товаровиробництва. Хочу попросити, щоб депутатський законопроект №7403, якій підписали депутати всіх фракцій Верховної Ради, ми розглянули у вівторок і проголосували у четвер», – підсумовує Іван Мірошниченко.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини