Мірошніченко: «Вимагаємо включити у порядок денний законопроект, який поверне 10-15 мільярдів гривень товаровиробникам»

Сьогодні під час погоджувальної ради народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко вчергове звернувся до голови Верховної Ради із вимогою включити у порядок денний на цей тиждень законопроект, який скасовує скандальну поправку про неповернення ПДВ товаровиробникам при експорті олійних та технічних культур.

«Проект закону 7403-2 покликаний повернути 10-15 мільярдів гривень, які парламент забрав у товаровиробника, коли проголосував за зміни до податкового кодексу при ухваленні бюджету на цей рік.

Хочу наголосити, що 16 обласних рад в Україні підтримали необхідність цього законопроекту. Але найголовніше — його вимагають товаровиробники, які вже вдруге блокують дороги у дев’яти областях України. Якщо не буде скасована поправка, яка забирає у них механізм повернення ПДВ, аграрії продовжуватимуть страйки. І не тільки в областях, але й у столиці», – наголосив Іван Мірошніченко.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини