Мірошніченко: «Покривання владою рейдерських захоплень – демотиватор для інвесторів»

Підприємство «Росойл Термінал» поновило свою роботу після того, як від 5 жовтня на тиждень Генпрокуратура разом з Нацполіцією заблокували цей зерновий термінал. Через це митне оформлення вантажів і, відповідно, відвантаження з терміналу були ускладнені.

Відстоювати свої інтереси від необґрунтованих дій влади «Росойлу» допомагали громадські активісти з «Бізнес-Варти» та депутат «Самопомочі» Іван Мірошніченко. Останній каже, що боротьба за розблокування роботи йшла кілька днів.

«Свавілля прокуратури і незаконні дії зупинили роботу, поставили на простій і штрафи 700 вагонів, 4 судна на відвантаження. Збитки сягають 20 млн грн».

«Бізнес-Варта» та Мірошніченко обіцяють наступного тижня прес-конференцію, де назвуть антигероїв, дадуть оцінку діям ГПУ і озвучать вимоги до влади, щоб таке свавілля не повторювалося у майбутньому.

Іван Мірошніченко каже, що повідомив керівництво ГПУ, Прем‘єр-міністра. «Бізнес-Варта» озвучила проблему на міжвідомчій комісії під керівництвом першого віце-прем‘єра С. Кубіва. «Про який інвестиційний клімат може йти мова? Коли в країну і так погано йдуть інвестиції, влада ще й демотивує тих, хто хоча б теоретично думає інвестувати в Україну», – підсумовує Мірошніченко.

object(WP_Term)#13124 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини