Мірошніченко: «Одну битву з рейдерами виграли, але війна з ними триває»

«Об‘єднання «Самопоміч»  разом з громадською організацією «Бізнес-варта» відбили від рейдерів фермерське господарство «Строгого».

Під тиском політиків, юристів і активістів Міністерство юстиції було змушене скасувати реєстраційні дії щодо зміни власника фермерського господарства «Строгого О.Ф» зі Зміївського району Харківщини.

«Це перший крок, і попереду ще багато роботи, – говорить адвокат «Бізнес-Варти» Андрій Наход. – Ми змогли максимально зараз захиститися. Далі будемо рухатись в процесуальних напрямках для захисту «Строгого» остаточно».

Тепер вже Міністерство внутрішніх справ має встановити замовників рейдерського захоплення. Але чи зробить – питання відкрите. Представники «Самопомочі» працюють і на місцях з потерпілими від рейдерських захоплень, і законодавчо – змінюють чинні акти, щоб унеможливити подібне надалі. Депутат політсили Іван Мірошніченко підсумовує: «Це лише перший крок, маленька битва з рейдерами. Попереду ще багато роботи».

Історія рейдерського захоплення фермерського господарства «Строгого» класична: 8 вересня близько трьох десятків невідомих осіб спортивної статури у камуфляжній формі заїхали на територію елеватора, що належить господарству, та намагалися вивезти соняшник. Крім того, у Державному реєстрі речових справ на нерухоме майно були змінені власник та назва господарства. Власне, повернення «Строгого» його справжньому господарю і домоглась «Самопоміч» разом з «Бізнес-Вартою».

Щойно від постраждалих надійшло звернення, депутат Іван Мірошниченко скерував свого помічника на місце події, щоб той контролював законність та надавав правову допомогу фермеру для захисту господарства від зухвалих дій рейдерів.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини