Мінські домовленості унеможливлюють відновлення сувернітету та кордону України, – Сироїд

Мінські домовленості, формула Штайнмаєра і закони про «особливий статус Донбасу» та амністію бойовиків – це фальшива реальність і гра, яку всім нав’язує Росія. 

«Я категорично проти будь-яких спроб реінтеграції на умовах Росії. Бо вона завершиться або черговим внутрішнім конфліктом або розпадом України як держави. Ми зможемо говорити про реінтеграцію, перехідне правосуддя, патрулювання, пробачення, амністію тільки тоді, коли Україна поверне окуповані території на своїх умовах. А Мінські домовленості унеможливлюють відновлення сувернітету та кордону України», – про це заявила лідерка “Самопомочі” Оксана Сироїд в ефірі Українського радіо. 

За її словами, юридичними формулами Україну заганяють у обговорення реальності якої не існує. 

«У цій реальності немає Росії як сторони конфлікту, немає її злочину й агресії та немає її відповідальності за війну. В цій реальності Україна має компенсувати українцям завдані Росією збитки. Це те в що нас змушують грати. І ця гра вигідна тільки Росії, бо для України вона означає кінець» – переконана Сироїд.

object(WP_Term)#12913 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини