«Міністерство у справах ветеранів — це повага і шана найважливішим людям країни», – Олег Березюк

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» підтримала законопроект про утворення в уряді Міністерства у справах ветеранів. Як зазначає голова фракції Олег Березюк, головне тепер — наповнити це міністерство якісною послугою для людей, які віддають своє і життя, і здоров’я за Батьківщину.

«Крім поваги і пошани, цей орган обов’язково має надавати соціальні можливості ветеранам: економічні, моральні, можливості здоров’я – психологічної реабілітації та допомоги. Бо якщо держава створить це міністерство так само, як Міністерство інформаційної політики чи Міністерство з питань окупованих територій, яке не визнає окупацію і є просто захисником олігархічних потреб, то це – велика небезпека. Адже ветерани і воїни мають загострене відчуття прозорості і справедливості», – наголошує Олег Березюк.

На думку народного депутата, новостворений орган мав би очолити компетентний управлінець з числа ветеранів – «який розуміє процеси адміністрування і публічного управління».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини