Мінекономрозвитку приховує інформацію про своїх працівників – відповідь на запит

Новий директор Департаменту туризму в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі Оксана Сердюк відмовилася надавати свою автобіографію на запит народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч», голови підкомітету Верховної Ради з туризму та курортів Анни Романової.

Про це йдеться у відповіді відомства на відповідний запит політика. Як сказано у документі, Сердюк «дозволу на розголошення її персональних даних Мінекономрозвитку не надала».

«Мова йде про посадову особу, яка має формувати державну політику у такій важливій сфері економіки як туризм. Це все, що треба знати про чесність та прозорість конкурсу на держслужбу і державну політику у сфері туризму», – коментує ситуацію Анна Романова.

Вона розповідає передісторію: «У конкурсі (на заміщення посади директора Департаменту) «перемогла» особа, яку ніхто не знав з туристичної спільноти. Зараз все, що відомо про Оксану Сердюк з її декларації – те, що вона працювала в громадській організації «Інститут фінансової політики», яку, до речі, очолює екс-міністр фінансів часів Кучми та екс-радник Януковича Ігор Мітюков. Цікаво, що Оксана Сердюк, згідно із декларацією, має три квартири у столиці, одну з яких отримала за державною програмою пільгових кредитів, та шість вкладів у банках, у тому числі, в російському «Сбербанку».

Народний депутат додає: «Я би дуже хотіла, щоб сухий фактаж, який поки що працює не на користь Оксани Вікторівни, вона розвіяла своєю автобіографією, тож подала депутатський запит на віце-прем’єра Степана Кубіва. Але біографію ніхто не показує. Більш того, навіть з ім’ям визначитися не можуть – то О.В., то А.А. Соромно».

«Тепер Комітет ВР та інші народні депутати вимагатимуть документацію конкурсу, інформацію про освіту та відповідний досвід роботи», – підсумовує Анна Романова.

zapyt

object(WP_Term)#12931 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини