Мета “Самопомочі” – відновлення функціонального та професійного парламентаризму – Березюк

Мета “Самопомочі” у Верховній Раді це відновлення функціонального та професійного парламентаризму. Про це під час бирифінгу заявив Голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк.

“Впродовж останніх десяти років в Україні був Парламент, але не було парламентаризму. Тому, що влада була насправді зосередженна в руках кількох людей, які і керували рішеннями парламенту”, – зазначив він.

Для цього, як наголосив депутат, потрібно не прикриваючись потребами “швидких рішень” по-перше, пройти процедуру серйозної розмови парламентарів з кандидатами, що запропоновані для роботи в Уряді: “Адже коаліційна Угода зобов’язує нас взяти відповідальність за його склад і роботу”.

По-друге, підібрати якісне керівництво комітетів Верховної Ради: “Це важливо для того, щоб забезпечити принцип ваг та противаг у роботі законодавчої та виконавчої гілки влади. Коли профільний Міністр та керівник Парламентського комітету будуть працювати на спільний результат, а не вставляти один-одному палки в колеса, як це відбувалось зазвичай”, – зазначив депутат.

Він зазначив, що “Самопоміч” готова взяти на себе відповідальність за роботу тих комітетів, де зможе показати результат, а саме з питань безпеки, боротьби з корупцією та закордонних справ.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини