Мер Золочева припинив голодування

Мер Золочева на Львівщині Ігор Гриньків, який 33 дні голодує на знак протесту проти самочинного будівництва у центрі міста, вирішив припинити голодний протест. Та боротьби із самобудом на центральній площі, запевнив, не припинятиме.

«Сьогодні 33 день, і мені важко в режимі голоду продовжувати боротьбу. Я розумію, що я це довго витримати не зможу, а боротися буде потрібно. Тому я вирішив припинити голодування», – заявив Ігор Гриньків.

Нагадаємо, Ігор Гриньків оголосив голодування на площі Вічевій у Золочеві 14 травня. 18 травня Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала заборону на будівництво на центральній площі Золочева. А судове засідання щодо незаконно захопленої земельної ділянки перенесли через клопотання відповідачів на невизначений термін.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини