«Медики Київщини вимагають  від облради фінансування швидкої допомоги», – Ірина Сисоєнко

Заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко зустрілася з медиками Київського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Учасники зустрічі ухвалили резолюцію з вимогами розглянути питання погашення заборгованості перед медиками на сесії обласної ради, а також вирішили звернутися з цим питанням до голови обласної адміністрації Олександра Горгана та в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

На зустрічі обговорювалася програма вдосконалення екстреної медичної допомоги  в Київській області на 2016-2018 роки, у рамках якої планується поповнити відділ медицини катастроф та надзвичайних ситуацій медичним персоналом для цілодобового чергування та створити автоматизовану інформаційно-комунікаційну систему центральної диспетчерської.

В.о. головного лікаря О.В. Курмишов проінформував, що фінансування заробітної плати становить менш ніж чверть від потреб, тому утворилася заборгованість з оплати праці медиків, і це при тому, що штат недоукомлектований на третину. Також він заявив про необхідність виділення близько 2 млн грн додаткових асигнувань на закупівлю паливно-мастильних матеріалів для машин екстреної швидкої допомоги.

Ірина Сисоєнко наголосила, що фінансування швидкої допомоги відповідно до вимог закону є критично необхідним для здоров’я нації. Також, відповідаючи на питання щодо скасування посади «фельдшер медицини невідкладних станів» і запровадження «парамедик», народний депутат Ірина Сисоєнко заявила, що поділяє занепокоєність медиків непродуманими реформами і пропонує навчати кваліфікованих працівників за відповідною спеціальністю, перш ніж брати їх на роботу.

Також заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я пообіцяла порушити в парламенті питання належного фінансування екстреної медицини загалом і Київського обласного центру екстреної медичної допомоги зокрема.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини