«Медично-корупційне свавілля у Боярській центральній лікарні покривають керівники Києво-Святошинської РДА», – Ірина Сисоєнко

Наголошуючи на необхідності ухвалення закону про Антикорупційний суд під час виступу у Верховній Раді, Ірина Сисоєнко, народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови Комітету ВР з питань охорони здоров’я, зазначила, що боротьба з корупцією в Україні нагадує безконечний серіал.

«На жаль, непоодинокі такі зловживання в медицині. Яскравий приклад — Києво-Святошинський район Київської області. У квітні до мене звернулися представники Боярки, де головний лікар ЦРЛ Києво-Святошинського району разом із керівниками РДА перетворив лікарню на приватне сімейне підприємство. За цей час я зробила 16 звернень і запитів до правоохоронних органів щодо здійснення перевірок», – повідомила пані Ірина.

За словами нардепа, результати перевірок, викладені більш ніж на 10 сторінках, підтвердили численні зловживання. Зокрема, головний лікар ЦРЛ Києво-Святошинської лікарні був призначений на посаду з порушеннями і не відповідає кваліфікаційним вимогам.

«Цей головний лікар настільки відчуває безкарність і підтримку керівників РДА, що на власний розсуд звільняє працівників, зокрема, завідувача гінекологічним відділенням, досвідченого хірурга, якого підтримують жінки Боярки, щоб призначити на цю посаду свою дружину. Щоб заробляти кошти, займатися здирництвом і хабарництвом», – прокоментувала Ірина Сисоєнко.

Нардеп звернула увагу і на те, що на території лікарні працюють 3 благодійні фонди, підконтрольні виключно головному лікарю, а доступ до медичного обладнання, закупленого за державні кошти, мають далеко не всі спеціалісти: «Ним користуються дружина головного лікаря та лише ті фахівці, яким дозволяють це робити».

Ірина Сисоєнко підкреслила: величезна кількість порушень, встановлених актами перевірки, свідчить про те, що корупція у медичних закладах Києво-Святошинського району покривається керівництвом РДА.

«Ні я, ні команда «Самопомочі» у Києво-Святошинському районі, ні громадськість Боярки й Вишневого не будемо миритися з медично-корупційним свавіллям», – запевнила нардеп.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини