«Малий та середній бізнес повинен мати легший доступ до державних закупівель», – Сергій Кіраль

Парламентська Асамблея Ради Європи на своїй сесії у вівторок прийняла резолюцію щодо боротьби з проявами нерівності в Європі. У тексті документа була врахована поправка депутата «Об’єднання «Самопоміч» Сергія Кіраля, яка має сприяти розвитку малого бізнесу, особливо в країнах Східної Європи та України. У новому пункті йдеться про заклик до країн-учасниць Ради Європи створити належні умови для безперешкодного доступу малого і середнього підприємництва до публічних закупівель.

«У розвинутих країнах середній клас створює найбільшу кількість робочих місць, генерує значну частку ВВП та, головне, є соціально активним контролером дій влади. На жаль, за останні три роки влада не вивчила уроки минулого і зробила ставку на домовленості з олігархами, у власності яких знаходиться контроль над більшістю державних активів, ЗМІ та представництво в законодавчій і виконавчій гілках влади. Резолюція ПАРЄ та зміни до українського законодавства, які відстежують депутати «Самопомочі» – це конкретні кроки до зміни структури української економіки. А економіка, як відомо, визначає політику», – зазначає Сергій Кіраль.

Додамо, «Об’єднання «Самопоміч» послідовно відстоює інтереси малого і середнього бізнесу, вважаючи його основою сталого економічного розвитку та запобіжником для цементування в Україні тиранії олігархічного класу. Наприкінці грудня 2016 року в Україні вступив у дію закон, автором якого був Сергій Кіраль, що має докорінно змінити систему державного нагляду та контролю, захистивши права малого та середнього підприємництва. Депутат уже звернувся до голови Державної регуляторної служби з вимогою надати чіткий покроковий план заходів із реалізації основних положень закону, зокрема щодо створення електронного реєстру перевірок та підготовки регламентів їх проведення.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини