Новини
Любомир Зубач: «Є всі шанси винести завтра на голосування закон про тимчасово окуповані території»
zubach-lyubomyr6 zubach-lyubomyr6

За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч», голови робочої групи щодо законопроекту про визнання окремих районів Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями Любомира Зубача, члени робочої групи активно включились в процес доопрацювання проекту закону та налаштовані не відкладати його в довгу шухляду, а якнайшвидше представити результат, на який чекає суспільство.

«Хочу подякувати членам робочої групи, які в таких форс-мажорних обставинах зібрались, підготували пропозиції, і ми провели активне обговорення. Це означає, що у всіх складових цього процесу – серед народних депутатів, представників виконачих органів влади, громадських та міжнародних організацій – є люди, які усвідомлюють проблему та розуміють важливість її невідкладного вирішення», – зазначає Любомир Зубач.

Члени робочої групи зранку провели двогодинне засідання, і знову зберуться сьогодні. Відтак, є всі шанси, що закон зможе бути винесений завтра на голосування у першому читанні.

«Ми вже пройшли велику кількість поправок і будемо далі їх опрацьовувати. Я бачу, що насправді немає якихось критичних, принципово ідеологічних розбіжностей серед усіх учасників процесу. У переважній більшості всі розуміють необхідність фіксації статусу окупованих територій та норм, які будуть покладати відповідальність за окупацію і всю заподіяну шкоду на Російську Федерацію.

У той же час ми робимо все можливе і погоджуємося з тим, що норми, які будуть прописані, не повинні порушувати права людей, в тому числі і тих, які проживають на окупованій території. Україна повинна робити для них те, що може в тих умовах, коли юрисдикція держави не поширюється на цю територію, однак уся відповідальність за ситуацію має бути покладена на Росію», – наголошує народний депутат.

object(WP_Term)#5339 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2470) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2470) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини