Любомир Зубач: «Є всі шанси винести завтра на голосування закон про тимчасово окуповані території»

За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч», голови робочої групи щодо законопроекту про визнання окремих районів Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями Любомира Зубача, члени робочої групи активно включились в процес доопрацювання проекту закону та налаштовані не відкладати його в довгу шухляду, а якнайшвидше представити результат, на який чекає суспільство.

«Хочу подякувати членам робочої групи, які в таких форс-мажорних обставинах зібрались, підготували пропозиції, і ми провели активне обговорення. Це означає, що у всіх складових цього процесу – серед народних депутатів, представників виконачих органів влади, громадських та міжнародних організацій – є люди, які усвідомлюють проблему та розуміють важливість її невідкладного вирішення», – зазначає Любомир Зубач.

Члени робочої групи зранку провели двогодинне засідання, і знову зберуться сьогодні. Відтак, є всі шанси, що закон зможе бути винесений завтра на голосування у першому читанні.

«Ми вже пройшли велику кількість поправок і будемо далі їх опрацьовувати. Я бачу, що насправді немає якихось критичних, принципово ідеологічних розбіжностей серед усіх учасників процесу. У переважній більшості всі розуміють необхідність фіксації статусу окупованих територій та норм, які будуть покладати відповідальність за окупацію і всю заподіяну шкоду на Російську Федерацію.

У той же час ми робимо все можливе і погоджуємося з тим, що норми, які будуть прописані, не повинні порушувати права людей, в тому числі і тих, які проживають на окупованій території. Україна повинна робити для них те, що може в тих умовах, коли юрисдикція держави не поширюється на цю територію, однак уся відповідальність за ситуацію має бути покладена на Росію», – наголошує народний депутат.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини