Львів – перший в Україні за продажами у ProZorro

За даними системи ProZorro.Продажі, у 2018 році Львівська міська рада провела 89 аукціонів із продажу майна, об’єктів малої приватизації, оренди та тимчасових торгових споруд. Завдяки цьому місто заробило 138 мільйонів гривень.

Як ідеться на порталі  Prozorro.Продажі , Львів опинився на першому місці, бо працює за кожним напрямком: мала приватизація (продаж підприємств, ділянок, споруд, пакетів акцій компаній вартістю до 250 млн грн), оренда, майно, тимчасові торгові споруди. «Місто є лідером з продажу об’єктів малої приватизації – за це львів’яни заробили в 2018 році 135 млн грн. На ці кошти, скажімо, можна утеплити приблизно 40 дитячих садочків», – вказано у рейтингу.

Нагадаємо, раніше Львів продав приміщення у центрі міста площею 70 квадратних метрів за 34 мільйони гривень. Таким чином, ціна одного квадратного метра становила рекордні 472 тисячі гривень.

«Поки хтось говорить, як треба боротися з корупцією, Львів – показує, – зазначає міський голова Львова Андрій Садовий. – До прикладу, схоже приміщення поруч область «віддала» за ціну, у десять разів меншу».

За словами Садового, виручені від продажу приміщень гроші місто інвестує в гуманітарну сферу.

«Львів знову показує приклад, як має працювати система в країні. Щоб таку систему побудувати, згори мають бути люди, які думають про країну, а не про власні приватні інтереси», – наголошує він.  

Додамо, до першої п’ятірки рейтингу ProZorro.Продажі за 2018 рік також увійшли Маріуполь, Дніпро, Покров та Чернівці.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини