Київрада   підтримала створення музею на Поштовій

Сьогодні Київрада ухвалила  в першому читанні проект рішення, що передбачає створення музею історії Києва замість будівництва торговельного центру на Поштовій площі.

«За» документ авторства голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергія Гусовського проголосували 97 депутатів.

Проектом рішення пропонується ініціювання припинення договору з інвестором будівництва підземного ТРЦ на Поштовій Площі ТОВ «Хенсфорд-Україна» та прийняття об’єкту незавершеного будівництва до комунальної власності Києва. Окрім того, у документі йдеться про укладання угоди з Державним підприємством «Центр археології Києва Інституту археології НАН України» про продовження    археологічних робіт і проведення відкритого міжнародного конкурсу на найкращий проект майбутнього музею.

«Голосування за цей проект рішення демонструє справжнє ставлення до нашого міста і його минулого. Якщо у нас є повага до історії, у нас є шанси на світле майбутнє», – прокоментував документ Сергій Гусовський. За словами депутата, в остаточному документі також врахують пропозиції  науковців та істориків щодо організації майбутнього музею.

Голосуванню передувало театралізоване дійство «Битва за історичний Київ» під стінами Київради.  Активісти провели символічний бій між незаконними забудовниками та боронителями древнього Києва.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини