КВУ офіційно спростував інформацію про підкуп виборців кандидатами від «Самопомочі»

Комітет виборців України спростував інформацію, поширену аналітиками організації та розтиражовану ЗМІ про те, що під час виборів до ОТГ 29 квітня представники «Об’єднання «Самопоміч» вдавалися до підкупу виборців.

Нагадаємо, у повідомленнях КВУ не вказували ані конкретних прізвищ, ані підтверджуючих фактів щодо незаконних дій. У зв’язку із цим політична партія «Об’єднання «Самопоміч» зверталася до керівництва Комітету виборців України, аби перевірити інформацію.

Як ідеться у спростуванні, «розслідування не підтвердило інформацію про підкуп з боку кандидатів від партії «Самопоміч» у Заставнівській об’єднаній територіальній громаді».

Також під час розслідування КВУ було встановлено, що особи, причетні до роздачі продуктових наборів, не мають жодного відношення до кандидатів від партії «Самопоміч».

«Натомість, ця інформація поширювалася з боку опонентів політичної сили», – зазначають на офіційних ресурсах організації.

Також Комітет виборців відзначив, що під час виборів у ОТГ, починаючи з жовтня 2015 року, КВУ не було зафіксовано інших фактів підкупу з боку «Об’єднання «Самопоміч».

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» вдячна Комітету виборців України за свідому позицію та розслідування оприлюдненої інформації, а також закликає до якнайприскіпливішої перевірки фактів, які можуть очорнити репутацію політичних сил. Позиція «Самопомочі» залишається незмінною – ми послідовно відстоюємо важливість прозорих виборів без адмінресурсу та «гречки», а також прагнемо повернути довіру людей до чесних політиків як основу розбудови демократичної держави.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини