«Кожна гривня, яка йде в той бік, повертається до нас свинцем», – військовослужбовці ЗСУ

Вчора військовослужбовці 58-ї бригади Збройних Сил України, перебуваючи у відпустці, підтримали блокаду торгівлі з окупованими територіями та записали звернення до керівництва країни.

Як повідомив народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух, уже сьогодні вранці за вказівкою військового керівництва, хлопців з 16 батальйону терміново відкликали з відпустки у місце дислокації: «О 5-ій ранку прислали за ними автобус, а комбата відсторонили з посади. Це репресії влади про тих, хто перешкоджає заробляти мільярди на війні!».

Ветерани війни за незалежність продовжують блокаду та очікують підтримки.

«Парламент зобов’язаний ухвалити Закон про тимчасово окуповані території, адже він зупинить торгівлю з ОРДЛО! Те, що сьогодні ветерани війни та військові перекривають колії – це відповідальність Президента, Уряду та парламенту, які на третій рік війни не зупиняють цю масштабну торгівлю», – наголошує Тарас Пастух.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини