«Кожен високопосадовець повинен пояснити своє майно», – Єгор Соболєв

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», голова Антикорупційного комітету парламенту Єгор Соболєв переконаний, що пояснити походження свого майна та статків своєї родини повинен кожен політик та високопосадовець в Україні.

«І відповісти не в стилі «з дитинства пас корів» чи «друг позичив», а надати детальний звіт з інформацією, де заробив, коли заробив і на чому заробив. Ще й з підтвердженням з податкової. Щоб було видно, що з цих заробітків чесно сплачені податки», – наголошує народний депутат.

Народний депутат уже оприлюднив звіт про майно своєї родини та закликає зробити це усіх високопосадовців України: «Оскільки Агенція із запобігання корупції далі саботує встановлене їй законом завдання перевіряти декларації високопосадовців, оприлюднення яких ми з такими зусиллями домоглися восени минулого року, я вирішив подати власний приклад».

Окрім того, уже розроблений законопроект, який зобов`яже робити це всіх майбутніх кандидатів в президенти та народні депутати. «Брехня про своє майно та його походження має стати підставою зняття з виборів», – наголошує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#12920 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Боротьба з корупцією