«Корупція – це коли Ахметов заробляє 1 мільярд на місяць, а 60% населення – за межею бідності», – Олександра Дрік

Невідворотність покарання, незалежність контролюючих органів та виховання нетерпимості суспільства до корупції – базові принципи антикорупційної програми «Самопомочі» представила третій номер виборчого списку Олександра Дрік.

«Безконечний процес без жодних очевидних результатів – головне за останні 5 років про боротьбу з корупцією в Україні. Нас обманюють, що ця боротьба відбувається», – пояснила в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV голова ГО «Декларації під контролем» Олександра Дрік.

Вона пояснює, що ключове завдання для «Самопомочі» – створити єдині правила для усіх. Допоки їх не існує – з’являються відчутні перекоси у суспільстві. «З одного боку Ахметов, який заробляє 1 млрд грн на місяць, з іншого – 60% населення за межею бідності. Ці питання можна вирішувати трьома принципами, на яких ґрунтується наша антикорупційна програма», – наголосила Дрік.

І додає, що досі в Україні не були реалізовані ті кроки, які допомогли би цю різницю вирівняти і усунути. Насамперед – невідворотність покарання. Українці так і не побачили вироків у справах топ-корупціонерів. «Ніхто не несе відповідальності за те, що робить. Як кримінальної, так і будь-якої іншої. Ми це будемо змінювати», – переконує Олександра Дрік.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини