Координаційний штаб допомоги запрацював у Вінниці

Вінницька обласна організація «Об’єднання «Самопоміч» терміново скликала засідання активістів для координації допомоги евакуйованим та постраждалим людям від вибухів на військових складах в Калинівці, що розташована в 30 км від обласного центру.

Очільник вінницької обласної «Самопомочі» Ігор Хміль повідомив про те, що разом з народним депутатом від «Об’єднання «Самопоміч» Тарасом Пастухом та колегою в обласній раді Євгеном Власюком з ночі перебували в Калинівці. Під ранок стали було видні руйнування від вибухів снарядів та їхніх осколків.

«Бачили два згарища на місці будинків. Головне, що людських втрат немає, чітко організована евакуація, бо за лічені години людей вивезли в безпечне місце», — поділився враженнями Ігор Хміль.

Про попередні збитки говоритимуть на завтрашній сесії Вінницької обласної ради. А тим часом обласна «Самопоміч» створила Координаційний штаб з надання допомоги людям, які евакуйовані з Калинівки та її околиць. Штаб знаходиться в офісі обласного партійного осередку за адресою: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 16. Тут можна дізнатися про потреби людей, які евакуйовані до Вінниці та інших безпечних районів області.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини