Комітет ради розгляне кандидатури членів номінаційної комісії для НКРЕКП

Дата: 12 квітня 2017 року
Час: 15:00 год,
Місце: м. Київ, вул. Інститутська 8,  к. 104.

Подія: Засідання Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства, розгляд кандидатур для членів номінаційної комісії, яка обиратиме членів НКРЕКП.

Сьогодні на засіданні комітеті будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства розглядатимуться кандидатури для членів номінаційної комісії НКРЕКП. Подані всього три кандидатури членів номінаційної комісії для НКРЕКП: від фракцій «Батьківщина», «Самопоміч» та БПП. Опозиційний блок і Народний фронт, підтримують кандидатуру, висунуту фракцією БПП.

«Самопоміч» наполягає, щоби комітет не пропонував парламенту єдину кандидатуру, а все-таки проголосував за кожного кандидата шляхом рейтингового голосування і запропонував Раді як мінімум двох кандидатів, щоб усі депутати могли визначитись.

«Необхідно показати, що в цій державі є певна демократія і комітети повинні висувати хоча б декілька кандидатур для голосування в Раді, щоб люди бачили, яка фракція підтримує якого кандидата і слідкували б за його роботою в номінаційній комісії.

Тому сьогодні буде дуже важливий прецедент для українського законодавства і практики роботи регулятора, який має працювати з новим складом членів Нацкомісії», – зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак.

Контактна особа: Ірина Твердовська – тел. 050-381- 38-17

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини