Комісія не допустила Вовка до конкурсу на нових членів НКРЕКП

Конкурсна Комісія не допустила Дмитра Вовка до конкурсу на нових членів НКРЕКП через невідповідність нормі закону, а саме — досвід 5 років у сфері енергетики.

Лев Підлісецький, депутат фракції «Самопоміч» так прокоментував рішення комісії:
«Ера Вовка таки добігає кінця. Конкурсна комісія відхилила його кандидатуру. Має два дні на оскарження, але то було б занадто. Надто все зрозуміло. Пряма норма закону. Нема стажу!»

Народний депутат також впевнений, що без активності громадськості, результат міг би бути не таким: «під контролем широких кіл громадського суспільства закон про незалежного регулятора таки виконується, принаймні в частині допуску до конкурсу. Дякуємо всім і працюємо далі!»

Нагадаємо, що НАБУ веде ряд розслідувань діяльності НКРЕКП за часів керування Дмитра Вовка, зокрема щодо застосування скандальної формули Роттердам плюс.

Лев Підлісецький
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини