«Коаліція не виносить на голосування постанову про вибори в Луцьку, бо БПП не має свого кандидата», – Андрій Садовий

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий сьогодні перебуває з робочим візитом у Луцьку, де вже півтора року після смерті міського голови Миколи Романюка Верховна Рада не призначає дострокових виборів.

«Питання навіть не вносять на порядок денний! Це неправильно – людина померла, і за законом мають бути зразу проведені вибори. Я на цю тему мав розмову і з Головою Верховної Ради, і з головою Комітету з питань місцевого самоврядування – переконував їх, що треба якнайшвидше виносити це питання на голосування парламенту. Громада має обрати свого очільника, який має вести Луцьк до перемоги», – наголосив Андрій Садовий.

За його словами, призначенню позачергових виборів заважає цинічне небажання фракції БПП, однак «Самопоміч» у парламенті відстоюватиме законні вибори у Луцьку:

«БПП не мають кандидата, який міг би перемогти, тому вирішили кинути на поталу місцеве самоврядування.Також є небажання і певних місцевих політиків змінювати ситуацію, але є громада. І вона має право чесно обрати свого очільника».

 

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини