Коаліція має намір звільнити Єгора Соболєва з посади голови Антикорупційного комітету

За інформацією народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, у парламенті триває збір підписів про його звільнення з посади голови Комітету Верховної Ради із питань запобігання та протидії корупції.

Народний депутат розповів, що постанова поки не зареєстрована, однак народні депутати від БПП та Народного Фронту зараз намагаються «ламати» членів комітету:

«Вони давно мріють мене звільнити. По-перше, я не даю їм призначити залежного аудитора Національного антикорупційного бюро, щоби розправитись із Артемом Ситником і його командою. По-друге, я не даю їм поламати закон про е-декларування, що є проблемою для більшості топ-посадовців. І проблема номер три — це наша боротьба за створення антикорупційного суду.

А сценарій звільнення наступний — члени мого комітету звернулися, що я такий поганий, не даю їм працювати, і парламент швиденько проголосував».

Єгор Соболєв припускає, що на голосування постанову про його звільнення винесуть після того, як представники коаліції домовляться між собою та Опозиційним блоком, аби мати голоси, і називає цю ситуацію насправді доброю оцінкою його роботи.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини