Керівництво «Самопомочі» зустрілося у Вашингтоні зі спецпредставником Держдепу Куртом Волкером

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий зустрівся зі спеціальним представником Державного департаменту з питань України Куртом Волкером під час свого візиту до Вашингтона. Разом з паном Садовим у столиці США перебувають віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк та народний депутат Сергій Кіраль. 

«Ми донесли позицію «Самопомочі» щодо ключових питань українсько-американських стосунків, зокрема стратегії боротьби з російською агресією, а також проведення реформ в Україні. Сьогодні США є головним союзником України. І мова не лише про допомогу у війні з Росією. Мова також про підтримку змін в самій Україні. Я відчув підтримку з боку наших американських партнерів у багатьох питаннях, таких, як, наприклад, антикорупційний суд чи підтримку розвитку громадянського суспільства. Погляди на ситуацію в Україні пана Курта Волкера – це той випадок, коли інтереси США
максимально збігаються з національними інтересами України», – розповів подробиці розмов у Держдепартаменті Андрій Садовий. 

У перший день візиту делегація з України також зустрілася з конгресменом Девідом Прайсом, керівництвом Міжнародного республіканського інституту (IRI), фонду Джермана Маршала (German Marshall Fund), Світового банку. Окрім того, Андрій Садовий з колегами провів зустріч з українцями, які працюють в головних офісах Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини