У Львові «Самопоміч» висунула кандидатів у депутати до Львівської обласної ради

У Львові, 22 вересня, відбулась конференція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», під час якої були затверджені кандидати у депутати до Львівської обласної ради на виборах до місцевих рад, міських, селищних та сільських голів 2015 року.

Окрім делегатів від усіх організацій Львівської області та кандидатів у депутати до обласної ради, участь у роботі конференції взяли народні депутати України, прихильники партії та запрошені гості.

Відкрив конференцію міський голова Львова, лідер партії Андрій Садовий. Привітавшись з присутніми, мер Львова згадав Біблейську притчу про таланти, якими нас наділяє Бог і якими ми розпоряджаємося на власний розсуд.

«Ті, хто відчуває відповідальність, хто відчуває в собі сили піти і служити своєму народу, повинні робити це, інакше буде як у притчі – людям, котрі закопують свої таланти, у майбутньому не буде добре, а люди, котрі йдуть вперед, відстоюють свої переконання та допомагають іншим – матимуть шану від людей. І прикладом такої самореалізації є Митрополит Андрей Шептицький», – звернувся до учасників конференції Андрій Садовий.

Номером першим у списку кандидатів до Львівської обласної ради, або «суперкандидатом» від політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» учасники конференції одноголосно обрали відому львівську журналістку, викладача двох університетів та громадського діяча Парасковію Дворянин.

«Зараз я хочу говорити про відповідальність, яку я відчуваю, про час та зусилля, які я віддаю цій роботі, про сподівання людей, які я хочу виправдати і про тих, з ким я йду на ці вибори і на кого я розраховую», – розпочала свою коротку промову Парасковія Дворянин.

«Суперкандидат» до Львівської обласної ради від політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» зазначила, що з усіма людьми, котрі кандидуватимуть, вона знайома особисто і підбирались вони виключно за своїми діловими якостями.

«Я тішусь, що серед нас є відомі лікарі, вчителі, підприємці, котрі створили багато робочих місць, люди, котрі організували ОСББ і розуміються на інших питаннях, важливих для усіх нас. Це – команда, у якій представлені спеціалісти в усіх галузях, відомі та успішні люди, котрі вміють, люблять і хочуть працювати», – підкреслила пані Дворянин.

Кандидати у депутати, серед яких співзасновник компанії SoftServe Тарас Вервега, Максим Козицький директор ТОВ «Еко-Оптіма» – підприємства, що займається відновлювальною енергетикою, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, Олександр Кобзарєв, котрий вже багато років займається стратегією розвитку Львова, вже поділені на робочі групи, які відповідатимуть за різні напрямки роботи у раді і вже мають готовий план дій.

Також одноголосно учасники конференції затвердили 85 кандидатів до Львівської обласної ради від політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Нагадуємо, що вибори депутатів до місцевих рад міських, селищних та сільських голів відбудуться 25 жовтня. З біографічними даними усіх кандидатів у депутати від політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» ви можете ознайомитись на нашому сайті

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини