Іван Мірошніченко: «Зміни до Податкового кодексу – це ніж у спину всім товаровиробникам України»

За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Івана Мірошніченка, вчора під час голосування за зміни до Податкового кодексу «Самопоміч» наполягала на вилученні із законопроекту двох поправок, які припиняють з 1 березня 2018 року повернення ПДВ при експорті технічних та олійних культур: соняшнику, ріпаку та сої.

«Інструмент повернення ПДВ – це дотація, підтримка товаровиробника. Аби відстояти його, ми поставили ці поправки на підтвердження, аби зал їх не підтримав і вони не вступили в дію. Однак за кращими традиціями, під час голосування за законопроект в цілому коаліція за списком повернула всі поправки, які їм були вигідні, в тому числі і ті, які скасовують повернення ПДВ», – зазначає Іван Мірошніченко.

Збитки і удар, нанесений прийняттям цих змін до Податкового кодексу, народний депутат оцінює щонайменше у 10 мільярдів гривень із кишені українського товаровиробника: «Тепер вже із завтрашнього дня кожен товаровиробник буде продавати свій товар за нижчою ціною. Втрати сягатимуть 300-400 грн на тонні, а коли закон набере чинності, ціни будуть ще меншими».

На переконання Івана Мірошніченка, після таких подій виникають логічні запитання. «Яким чином це питання пройшло повз розгляд аграрного комітету парламенту, і як аграрії-депутати, які проголосували за цей податковий кодекс, будуть пояснювати свої мотиви товаровиробникам», – підсумовує він.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини