Іван Мірошніченко: «Китай є одним з основних інвесторів в Україну на найближчі роки»

Під час робочого візиту до Китаю українська делагація, у складі якої – народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко, зустрілася з віце-прем’єр-міністром КНР Лю Хе.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості розширення співпраці в аграрній, енергетичній та промисловій галузях. Також наголосили на можливості прискорення оновлення основних фондів української економіки та співпрацю з китайськими компаніями у транспортних та енергетичних питаннях.

Іван Мірошниченко переконаний: «Для України дуже важливо розвивати відносини з Китаєм, який стає одним з основних партнерів та інвесторів в Україну на найближчі роки та є нашим довгостроковим економічним партнером».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини