Іван Мірошніченко: «Фермери зі своїми колективами не встигають за «лихими» МВС, Мін’юстом та Генпрокуратурою»

За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Івана Мірошніченка, сьогодні український бізнес бореться із системною проблемою, страждаючи від грабунку влади за допомогою рейдерів: «Схема дуже проста — пропрацювавши 10, 20, 30 і більше років, одного ранку власник прокидається, і він вже не власник свого підприємства, бо його звільнили в реєстрі. Далі іде перепродаж, «накачування» боргів, фізичний прихід на підприємство силових структур або тих, з ким рейдери співпрацюють, забираються кошти і техніка, а підприємство оголошують банкрутом».

Народний депутат наголошує, що всі ці схеми неможливі без прямого сприяння посадовців та працівників Міністерства юстиції, прокурорів та суддів, Міністерства внутрішніх справ.

«Коли до нас як до народних депутатів звернулися підприємці, ми скерували за фактами зловживань звернення до всіх відповідальних органів – НАБУ, ГПУ, МВС. Сьогодні ми отримали першу відписку від ГПУ — справами займаються, але спустили все донизу знову, де ніхто нічого не робить», – зазначає Іван Мірошніченко. Він додає, що зараз народні депутати співпрацюють з близько двадцятьма підприємствами, власники яких втратили свій бізнес через рейдерське захоплення: «Ми робимо усе можливе і будемо робити надалі, аби навести лад».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини