Ірина Сисоєнко: “Я залишаюсь в урядовій ложі, поки Кабмін не погасить борги перед медиками зі Сміли”

Народний депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” та заступник голови парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко оголосила про те, що безперервно залишатиметься в урядовій ложі сесійної зали парламенту у зв’язку із критичною заборгованістю держави перед медиками 14-ї медико-санітарної частини у місті Сміла Черкаської області. За її словами, уже декілька місяців є критичною, а понад 160 медичних працівників взагалі не отримують заробітної плати протягом 11 місяців.

Вона розповідає: “Усі медико-санітарні частини протягом минулих двох років були передані на баланс місцевим радам, і лише цю лікарню міська влада на баланс не прийняла, є відповідне рішення про відмову прийняття на баланс та фінансування. Відповідно, юридично частина залишається у власності держави, а її фінансування – під відповідністю Міністерства охорони здоров’я та Уряду. Але 11 місяців 160 медичних працівників не одержують заробітної плати”.

За словами народного депутата, за борги лікарню вже відключили від опалення та освітлення. Пацієнтів, які звертаються до лікарні, намагаються обслуговувати за допомогою генератора.

“Тож зараз медики приїхали до Києва, їм вже немає, куди повертатись, – акцентує Ірина Сисонко. – Вони будуть біля стін Уряду до тих пір, поки Кабмін не вирішить проблему. Аби погасити всі борги та вирішити проблеми цього медичного закладу потрібно 13,5 мільйонів гривень. Однак цю проблему уже 11 місяців ігнорує як МОЗ, так і Мінфін та Прем’єр-міністр.
Гірше бути не може! Жодної людини, яка дбає про медичних працівників, в урядовій ложі немає! У мене на залишається іншого вибору, крім як залишитися в цій ложі та бути там до тих пір, поки Кабмін не виконає свій обов’язок та не погасить борги перед медиками”, – заявила Ірина Сисоєнко.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини