Ірина Сисоєнко: «Визначено тарифи за обслуговування пацієнтів на первинці»

У середу, 25 квітня, Кабінет Міністрів затвердив тариф на оплату первинної медичної допомоги за обслуговування одного пацієнта у розмірі 370 гривень на рік. Мова йде про пацієнтів з так званого зеленого списку, тобто тих, хто підписав декларацію з лікарем. Про це повідомляє народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко.

Також було затверджено коригуючі коефіцієнти для декількох вікових груп. Відтак, залежно від віку базовий тариф може змінюватися. Зокрема, за надання первинної медичної допомоги дітям до п’яти років передбачено 1 480 гривень, з 6 до 17 років – 814 гривень, дорослим з 40 до 64 років – 444 гривні, від 65 років – 740 гривень.

Крім того, якщо медичне обслуговування пацієнта із зеленого списку здійснюється в населених пунктах, яким надано статус гірських, то тариф (додатково до вищеперерахованих коефіцієнтів) збільшується в 1,25 раза.

Зазначені коригувальні тарифи не застосовуються щодо пацієнтів з так званого червоного списку, тобто тих, хто не обрав свого лікаря та не підписав з ним декларацію. Оплата за обслуговування таких пацієнтів становитиме 240 гривень.

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини