Ірина Сисоєнко: “Нарешті ухвалене законодавство, яке дасть можливість людям не лише в нормах законів чути про безоплатну медицину”

Верховна Рада протягом трьох днів розглядала реформу охорони здоров’я. За словами народного депутата “Об’єднання “Самопоміч”, заступниці голови парламентського комітету із питань охорони здоров’я Ірини Сисоєнко, законопроект щодо державних фінансових гарантій надання медичних послуг покликаний дійсно побудувати ефективний механізм реалізації статті 49 Конституції України про безоплатну медичну допомогу.

“Нарешті у парламенті ухвалене законодавство, яке дасть можливість людям не лише в нормах законів чути про безоплатну медицину. Бо сьогодні її немає насправді в державі, за все люди платять самостійно, зі своїх кишень.

Нарешті ми прийняли той закон, який сформує нові умови в наших медичних закладах і в результаті його реалізації повинен стати добром для людей, реальною реформою, яка запрацює в медичних закладах в інтересах пацієнтів та медичних працівників по всій Україні”, – зазначила Ірина Сисоєнко.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини