Ірина Подоляк: «Питання отримання Українською Православною Церквою статусу Помісної є питанням суверенності держави»

Коментуючи можливість ухвалення Верховною Радою Постанови про звернення до Вселенського патріарха Варфоломія з приводу створення Української автокефальної церкви, народна депутатка фракції«Обєднання «Самопоміч» нагадує: «Парламент у червні 2016 року вже ухвалював подібну постанову. Тому зараз це є черговий привід для депутатів підтвердити свої наміри, які були висловлені ще 2016 року. Що ми, сподіваюся, і зробимо».

Одним з найголовніших факторів необхідності створення в Україні єдиної Помісної православної Церкви 
є те, що це питання суверенності нашої держави,підкреслює Подоляк.

«Відомо, що Московський патріархат не був і не буде зацікавлений в українській церкві, адже вважає Київ своїм «новим Єрусалимом».
Але всі наші зусилля, які докладаються десятками років, повинні закінчитися успіхом.
Наше бажання – створити для православних України таку ситуацію, в якій вони повною мірою будуть мати можливість реалізувати своє конституційне право на свободу совісті, і це буде Помісна Українська православна церква», – підсумовує Ірина Подоляк.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини