Ірина Подоляк: «Архіважливо, щоби законопроект про державну мову Рада розглянула ще цієї осені»

Як наголошує народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Подоляк, дуже важливе, справді історичне питання для України – проект закону про державну українську мову – парламент повинен розглянути ще до Нового року.

«Так чи інакше, ми вже увійшли у передвиборчий процес – наступні вибори будуть через два роки. Тому, аби таке важливе, насправді історичне питання для України, не було заведене у передвиборчі баталії і популізм, ми робитимемо все, що можемо, разом з колегами із інших депутатських комітетів та керівниками фракцій, аби він потрапив до сесійної зали», – наголошує народний депутат.

Ірина Подоляк також додає, що паралельно із вказаним проектом закону також подаватимуть зміни до закону про права національних меншин: «Ми про це не говоримо, але якщо ми приймемо тільки закон, який регулює застосування державної мови, то так чи інакше, зміни до закону 1992 року про права національних меншин ми повинні будемо внести. Тому будемо розглядати ці два законопроекти і будемо рухатися вперед».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини