Ідемо у парламент, щоб покращувати не віртуально, а реально, – Семенченко

За словами командира батальйону “Донбас”, кандидата від “Об’єднання “Самопоміч” Семена Семенченка, партнери “Об’єднання “Самопоміч” чітко знають для чого вони ідуть в парламент.

Не просто щось віртуально покращувати або на щось віртуально впливати. Є конкретні кроки розроблені у вигляді законопроектів як в області безпеки, як в області реформи армії, так і в області економіки, соціальної політики, місцевого самоврядування. Тому це поєднання результатів в минулому і чіткого розуміння майбутнього – воно, звичайно, приваблює. Крім того, практично ніхто з цих людей не був у владі, окрім мера Львова, котрий є обраним від громади, мером міста, – розповів Семенченко.

Також він додав, що це ті нові обличчя, яких хоче країна і вимагає суспільство. Тепер все залежить від суспільства, наскільки воно готове до цих нових осіб, наскільки воно готове не просто чекати від професійних акторів – політичних акторів, які розповідають про те, як краще вони стануть жити від людей, за кожним з яких є якісь справи.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини